MEMBER SIGN IN
Don't have an account? Click Here
ncaalastchance2009

Licensed to University of Washington Huskies     HY-TEK's Meet Manager 3/6/2009
                        HUSKY CLASSIC 2009 - 2/14/2009                         
                                  Seattle, WA                                  
                                 Meet Program                                  
 
Event 1  Women 60 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1     19 Gortner, Cherish                 Club Northwest -            
  2    117 Lout, Alyssa                     Seattle U.                  
  3     70 Purvis, Amber                    Oregon                      
  4    199 Pittman, Tiarra                  Unattached                  
  5    185 Bouyer, Kennadi                  Unattached                  
  6    172 Stalworth, Brittany              UCLA                        
Heat 2  Prelims
  1    200 Stewart, Hayley                  Unattached                  
  2    184 Bain, Marie (Mimi)               Unattached                  
  3    193 Geubelle, Andrea                 Unattached                  
  4    189 Cunliffe, Hannah                 Unattached                  
  5    190 DeHart, Holly                    Unattached                  
  6     97 Holyk, Melissa                   Richmond Kajaks             
 
Event 13  Women 200 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2     97 Holyk, Melissa                   Richmond Kajaks             
  3    192 Galyean, Monica                  Unattached                  
  4    184 Bain, Marie (Mimi)               Unattached                  
  5    200 Stewart, Hayley                  Unattached                  
Section 2  Timed Finals
  2    195 Johnson, Peyton                  Unattached                  
  3    129 Wolf, Elizabeth                  Seattle U.                  
  4    204 Woodke, Jordyn                   Unattached                  
  5    185 Bouyer, Kennadi                  Unattached                  
Section 3  Timed Finals
  2    122 Purcell, Rachel                  Seattle U.                  
  3    117 Lout, Alyssa                     Seattle U.                  
  4    190 DeHart, Holly                    Unattached                  
  5     48 Cablayan, Tahlie                 International El            
Section 4  Timed Finals
  2    260 Glass, Joi                       Washington                  
  3    198 Nelthrope-Farr, TaPri            Unattached                  
  4    266 Martin, Syreeta                  Washington                  
  5    120 Obradovich, Clare                Seattle U.                  
Section 5  Timed Finals
  2    255 Finley, Amber                    Washington                  
  3    247 Ankton, Falesha                  Washington                  
  4    189 Cunliffe, Hannah                 Unattached                  
  5    254 Finch, Lindsay                   Washington                  
 
Event 9  Women 400 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    109 Cabebe, Courtney                 Seattle U.                  
  3    192 Galyean, Monica                  Unattached                  
  4    195 Johnson, Peyton                  Unattached                  
  5     97 Holyk, Melissa                   Richmond Kajaks             
Section 2  Timed Finals
  1    199 Pittman, Tiarra                  Unattached                  
  2    318 Mattila, Elizabeth               Whitworth                   
  3    203 Wochnick, BryAnne                Unattached                  
  4    276 Visoria, Lauren                  Washington                  
  5     48 Cablayan, Tahlie                 International El            
Section 3  Timed Finals
  2    168 Krais, Ryann                     UCLA                        
  3    247 Ankton, Falesha                  Washington                  
  4    164 Dencer, Camilla                  UCLA                        
  5    169 McLaughlin, Ashlea               UCLA                        
 
Event 11  Women 800 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     84 Hailey, Theresa                  Portland                    
  2    187 Brown, Kelly                     Unattached                  
  3    113 Hamann, Jen                      Seattle U.                  
  4    272 Sauvage, Stephanie               Washington                  
  5    194 Grambo, Heather                  Unattached                  
  6    128 Waters, Nicole                   Seattle U.                  
Section 2  Timed Finals
  1     69 Buckman, Zoe                     Oregon                      
  2    163 Curry, Krishna                   UCLA                        
  3    164 Dencer, Camilla                  UCLA                        
  4    100 Robinson, Renisha                Sacramento St.              
  5     85 Hemphill, Natalie                Portland                    
  6    248 Aurigemma, Nicole                Washington                  
  7     86 Keaveny, Elizabeth               Portland                    
  8     87 Knettles, Hailey                 Portland                    
 
Event 7  Women 1 Mile Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    246 Anderson, Brooke                 Washington                  
  2     89 Tegelaar, Marit                  Portland                    
  3    275 Stopa, Amanda                    Washington                  
  4     84 Hailey, Theresa                  Portland                    
  5     88 Morgan, Dana                     Portland                    
  6     29 Digby, Erica                     Idaho                       
  7    262 Kirschman, Lindsey               Washington                  
  8     87 Knettles, Hailey                 Portland                    
  9     86 Keaveny, Elizabeth               Portland                    
 10     83 Davis, Lyndy                     Portland                    
 11    252 Collins, Emily                   Washington                  
 12     32 Schoch, Teegan                   Idaho                       
 13    249 Bonner, Ellie                    Washington                  
 14    264 Linnell, Allison                 Washington                  
 15     66 Bezdan, Jeanie                   Ocean Athletics             
 16    191 everton, nicola                  Unattached                  
 17     82 Ademe, Sifrash                   Portland                    
Section 2  Timed Finals
  1    258 Follett, Katie                   Washington                  
  2    263 Lawrence, Marie                  Washington                  
  3    251 Campbell, Kailey                 Washington                  
  4     78 Masterson, Casey                 Oregon State                
  5     61 Callahan, Natalja                Nebraska                    
  6     85 Hemphill, Natalie                Portland                    
  7    250 Brown, Andrea                    Washington                  
  8     68 Blood, Nicole                    Oregon                      
  9    114 Hansen, Katie                    Seattle U.                  
 
Event 15  Women 3000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    159 Conley, Kim                      UC Davis                    
  2    270 Patrick, Kenna                   Washington                  
  3     31 Lee-Painter, Allix               Idaho                       
  4    267 Mickelson, Laura                 Washington                  
  5    273 Schutte, Bailey                  Washington                  
  6     82 Ademe, Sifrash                   Portland                    
  7    196 Lawrence, Collier                Unattached                  
  8     88 Morgan, Dana                     Portland                    
  9    253 Evans, Kayla                     Washington                  
 10     89 Tegelaar, Marit                  Portland                    
 11     32 Schoch, Teegan                   Idaho                       
 12     68 Blood, Nicole                    Oregon                      
 13     83 Davis, Lyndy                     Portland                    
 14     85 Hemphill, Natalie                Portland                    
 15     86 Keaveny, Elizabeth               Portland                    
 16    108 Bolce, Sarah                     Seattle U.                  
 17     79 Pearson, Paige                   Pac Elite                   
 18    118 Martinez, Natalie                Seattle U.                  
 19    110 Cadelinia, Rhiannon              Seattle U.                  
 20    115 Innes, Jennifer                  Seattle U.                  
 21    121 Prather, Allison                 Seattle U.                  
 22     87 Knettles, Hailey                 Portland                    
 23    130 Yorkston, Rachel                 Seattle U.                  
 24    305 Wall, Ashlee                     Washington St.              
 
Event 17  Women 5000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1    197 McKaig, Alissa                   Unattached                  
  2     67 Barker-McCurry, Andrija          Oiselle Running             
  3    160 Gregg, Kaitlin                   UC Davis                    
  4    166 Goldring, Katja                  UCLA                        
  5     31 Lee-Painter, Allix               Idaho                       
  6    188 Carlyle, Laura                   Unattached                  
 
Event 4  Women 60 Meter Hurdles
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1    171 Rowe, Lindsay                    UCLA                        
  2     27 Bergland, Heather                Idaho                       
  3    247 Ankton, Falesha                  Washington                  
  4    237 Clarke, Shalina                  USC                         
  5     30 Gordon, Christie                 Idaho                       
Heat 2  Prelims
  2    199 Pittman, Tiarra                  Unattached                  
  3    127 Vranizan, Rachel                 Seattle U.                  
  4    119 Monahan, Clare                   Seattle U.                  
Heat 3  Prelims
  2    259 Fuller, Liz                      Unattached-UW               
  3    266 Martin, Syreeta                  Washington                  
  4    202 Vertrees, Melanie                Unattached                  
 
Event 19  Women 4x400 Meter Relay
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  5  Seattle U.  'A'                                              
     1) 113 Hamann, Jen                 2) 108 Bolce, Sarah               
     3) 114 Hansen, Katie               4) 117 Lout, Alyssa               
 
Event 30  Women High Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    124 Tetzlaff, Toni                   Seattle U.                  
  2    107 Becker, Mara                     Seattle U.                  
  3    161 Armstrong, Shannon               UCLA                        
  4    301 Creech, Maria                    Washington St.              
  5    265 Lombardo, Allison                Washington                  
  6    259 Fuller, Liz                      Unattached-UW               
  7    198 Nelthrope-Farr, TaPri            Unattached                  
  8    186 Brogdon, Jenny                   Unattached                  
  9     45 Wendt, Sydney                    Idaho State                 
 10      1 Day, Jasmin                      Arizona                     
 
Event 28  Women Pole Vault
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    116 Johnson, Ariel                   Seattle U.                  
  2    173 Stark, Aubree                    UCLA                        
  3    274 Shimada, Kelsey                  Washington                  
  4    268 Mudlo, Kelly                     Washington                  
  5    256 Fjeran, Talyor                   Washington                  
Flight 2  Finals
  1    277 Wojciechowski, Allison           Washington                  
  2     26 Beard, Lindsay                   Idaho                       
  3     51 Street, Catherine                Linfield                    
  4    303 Huestis, Alexa                   Washington St.              
  5     20 Friese, Chelsi                   Eastern Washingt            
  6    261 Jones, Lara                      Washington                  
  7    271 Peterson, Andrea                 Washington                  
  8    101 Violett, Ericka                  Sacramento St.              
  9     59 Rudy, Ellie                      Montana State               
 10     11 Stokke, Allison                  California                  
 11    304 Mays, Kendall                    Washington St.              
 12    174 Viuf, Katy                       UCLA                        
 13    155 Stefanidi, Katerina              Stanford                    
 14     28 Dahlgren, K.C.                   Idaho                       
 15    238 Stately, Brysun                  USC                         
 16    229 Dockendorf, Carly                Unattached-UW               
 
Event 22  Women Long Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    230 Vielma, Nicole                   Unattached-UW               
  2    202 Vertrees, Melanie                Unattached                  
  3     23 Kohlrus, Kayli                   Flying Aj's                 
  4     19 Gortner, Cherish                 Club Northwest -            
  5    124 Tetzlaff, Toni                   Seattle U.                  
  6    200 Stewart, Hayley                  Unattached                  
  7    125 Urbany, Becca                    Seattle U.                  
  8    190 DeHart, Holly                    Unattached                  
  9    257 Fleishman, Lindsey               Washington                  
 10    168 Krais, Ryann                     UCLA                        
 11    162 Co, Julia                        UCLA                        
Flight 2  Finals
  1    259 Fuller, Liz                      Unattached-UW               
  2    167 Hill, Dayna                      UCLA                        
  3    269 Nichols, Taylor                  Washington                  
  4    193 Geubelle, Andrea                 Unattached                  
  5    152 Dixon-Smith, Brittni             Stanford                    
  6    153 King, Arantxa                    Stanford                    
  7    154 Matthew, Sarah                   Stanford                    
  8    101 Violett, Ericka                  Sacramento St.              
  9      5 Garnett, Stephanie               Arizona State               
 10    175 Watson, Danielle                 UCLA                        
 11     71 Youngblood, Jamesha              Oregon                      
 
Event 32  Women Triple Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    230 Vielma, Nicole                   Unattached-UW               
  2     23 Kohlrus, Kayli                   Flying Aj's                 
  3    257 Fleishman, Lindsey               Washington                  
  4    123 Squires, Kamala                  Seattle U.                  
  5     19 Gortner, Cherish                 Club Northwest -            
  6    125 Urbany, Becca                    Seattle U.                  
  7    202 Vertrees, Melanie                Unattached                  
Flight 2  Finals
  1    204 Woodke, Jordyn                   Unattached                  
  2    319 Thompson, Allyssa                Whitworth                   
  3    193 Geubelle, Andrea                 Unattached                  
  4    245 Amiad-Pavlov, Daria              Washington                  
  5    153 King, Arantxa                    Stanford                    
  6    170 Richardson, Ke'Nyia              UCLA                        
 
Event 24  Women Shot Put
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     98 Agwuenu, Ify                     Sacramento St.              
  2    126 Valaile, RaeLani                 Seattle U.                  
  3    112 DeMartini, Sara                  Seattle U.                  
  4    111 Currier, Lindsay                 Seattle U.                  
  5    156 Wallerstedt, Michaela            Stanford                    
  6      2 Howard, Megan                    Arizona                     
 
Event 26  Women Weight Throw
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     99 McClure, Nicole                  Sacramento St.              
  2      2 Howard, Megan                    Arizona                     
  3     25 Ayala, Sharon                    Fresno State                
 
Event 2  Men 60 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  1    135 Fussell, Christopher             Seattle U.                  
  2    215 hamlett, kenneth                 Unattached                  
  3     64 Frederick, Norris                Nike                        
  4    206 Bennett, Phillip                 Unattached                  
  5    139 Martinez, Jude                   Seattle U.                  
  6    213 Davis, Marcel                    Unattached                  
Heat 2  Prelims
  1    216 Harewood, Marcus                 Unattached                  
  2    291 Rasp, Kiel                       Washington                  
  3    209 Cain, Josh                       Unattached                  
  4    217 Johnson, Rashaun                 Unattached                  
  5    298 Vetter, Jake                     Washington                  
  6    147 Stanfield, Zach                  Seattle U.                  
Heat 3  Prelims
  1     56 Ortman, David                    Masters                     
  2     57 Turner, Kwame                    Masters                     
  3     58 Turock, Art                      Masters                     
  4    219 Locher, Jonny                    Unattached                  
  5     55 Copeland, Scott                  Masters                     
 
Event 14  Men 200 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    215 hamlett, kenneth                 Unattached                  
  3    217 Johnson, Rashaun                 Unattached                  
  4    284 Highberg, Gregger                Washington                  
  5    214 Hamlett, Kendale                 Unattached                  
Section 2  Timed Finals
  1    145 Poshusta, Robert                 Seattle U.                  
  2    206 Bennett, Phillip                 Unattached                  
  3    135 Fussell, Christopher             Seattle U.                  
  4    227 Verhovek, Gordie                 Unattached                  
  5     24 Smith, Zach                      Flying Aj's                 
Section 3  Timed Finals
  2    147 Stanfield, Zach                  Seattle U.                  
  3    216 Harewood, Marcus                 Unattached                  
  4    292 Rucker, Sam                      Washington                  
  5    209 Cain, Josh                       Unattached                  
 
Event 10  Men 400 Meter Dash
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2    146 Smith Fraser, Jabari             Seattle U.                  
  3    213 Davis, Marcel                    Unattached                  
  4     22 Torres, Juan                     Filice Insurance            
Section 2  Timed Finals
  1    227 Verhovek, Gordie                 Unattached                  
  2    148 Sullivan, Daniel                 Seattle U.                  
  3    286 Long, Adam                       Washington                  
  4    224 Suzuki, Ryosuke                  Unattached                  
  5    141 Mezzera, Jim                     Seattle U.                  
Section 3  Timed Finals
  1    142 Mezzera, Tom                     Seattle U.                  
  2    243 Karren, Nick                     Utah State                  
  3    158 Morton, Amaechi                  Stanford                    
  4    283 Gudaitis, Jeff                   Washington                  
  5    285 Jackson, Kenjamin                Washington                  
 
Event 12  Men 800 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     81 Ramirez, Douglas                 pac-elite                   
  2    314 Smith, Ian                       Washington St.              
  3    228 Walker, Sean                     Unattached                  
  4    220 peters, travis                   Unattached                  
  5    151 Winger, Rustin                   Seattle U.                  
  6    132 Auld, Dan                        Seattle U.                  
  7    143 Miller, Graham                   Seattle U.                  
  8     47 Ricardi, John                    Idaho State                 
Section 2  Timed Finals
  1    296 Timpe, Miles                     Washington                  
  2      6 Brown, Ryan                      Asics                       
  3     52 Freitas, Alex                    Long Beach St.              
  4    282 Govier, Brian                    Washington                  
  5     16 Jackson, Bruce                   Club Northwest              
  6     73 Klotz, Kenny                     Oregon                      
  7     76 Withers, James                   Oregon                      
  8    221 Seely, Nathan                    Unattached                  
 
Event 8  Men 1 Mile Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     39 Merkling, Kevin                  Idaho                       
  2    211 Cronrath, Matt                   Unattached                  
  3    134 Cannata-Bowman, Nick             Seattle U.                  
  4     41 Potratz, Steve                   Idaho                       
  5    226 Ullman, Kevin                    Unattached                  
  6    133 Barkhaus, Erik                   Seattle U.                  
  7     80 Nodine, Matt                     Pac Elite                   
  8    131 Auld, Chris                      Seattle U.                  
  9    138 Kollgaard, Adam                  Seattle U.                  
Section 2  Timed Finals
  1     21 Cronin, Ian                      Eugene Running C            
  2     76 Withers, James                   Oregon                      
  3    317 Shepherd, Steve                  Weber State                 
  4    176 Crabill, Alex                    UCLA                        
  5    280 Drosky, Greg                     Washington                  
  6     47 Ricardi, John                    Idaho State                 
  7    279 Abdulahi, Faisal                 Washington                  
  8      7 Remien, Peter                    Boulder Running             
  9     10 Williams, Sean                   Brooks Eastside             
 10     34 Clark, James                     Idaho                       
 11    310 Hickerson, David                 Washington St.              
 12    294 Styrk, Ryan                      Washington                  
 13    312 Miller, Peter                    Washington St.              
 14    212 da Ponte, Drake                  Unattached                  
Section 3  Timed Finals
  1     62 Achon, Julius                    Nike                        
  2     63 Chapa, Joaquin                   Nike                        
  3     74 Rupp, Galen                      Oregon                      
  4     72 Acosta, A.J.                     Oregon                      
  5    322 Jennings, Gabe                   Eugene Running C            
  6    278 Abbott, Austin                   Washington                  
  7    157 Marpole-Bird, Justin             Stanford                    
  8    179 Patterson, Marlon                UCLA                        
  9      9 Garner, Eric                     Brooks Eastside             
 
Event 16  Men 3000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     49 Kasagule, Francis                Lamar                       
  2      8 nicks, michael                   Bowerman Athleti            
  3     92 Frerker, Matt                    Portland                    
  4     94 Houck, Justin                    Portland                    
  5    287 McCary, David                    Washington                  
  6     91 Cosby, Robert                    Portland                    
  7     96 Quackenbush, Mike                Portland                    
  8    290 Quackenbush, Cameron             Washington                  
  9     15 Young, Tony                      Club Northwest              
 10    106 Steidl, Uli                      Seattle Running             
 11    309 Englund, Justin                  Washington St.              
 12     90 Bassett, Jared                   Portland                    
 13    210 Chlebeck, Jesse                  Unattached                  
 14    244 Alexander, Sam                   UW Alum                     
 15    205 Axel, David                      Unattached                  
 16     37 Johnston, Jeremiah               Idaho                       
 17    208 Bradley, Timothy                 Unattached                  
 18    225 Timeus, John                     Unattached                  
 19    150 Van Nuland, Michael              Seattle U.                  
 20    140 McClement, Matthew               Seattle U.                  
 
Event 18  Men 5000 Meter Run
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1     50 Kosgei, Samuel                   Lamar                       
  2    293 Schmitt, Jake                    Washington                  
  3    297 Tully-Doyle, Colton              Washington                  
  4     18 Sayenko, Mike                    Club Northwest              
  5     17 Mandi, Mark                      Club Northwest              
  6    223 Sundwall, Sean                   Club Northwest              
  7     60 Duquette, Corey                  Navy Cvn-72                 
  8    323 Peters, Kevin                    Greater Boise Ru            
  9    106 Steidl, Uli                      Seattle Running             
 10    313 Moeller, Mark                    Washington St.              
 11     93 Harris, Colin                    Portland                    
 12    105 Johnson, Destry                  Seattle Running             
 13     13 Halliday, Scott                  Club Northwest              
 14     95 Manning, Michael                 Portland                    
 15     36 Geiger, Markus                   Idaho                       
 16     14 Winegar, Brett                   Club Northwest              
 17    136 Heitzinger, Hans                 Seattle U.                  
 
Event 5  Men 60 Meter Hurdles
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Heat 1  Prelims
  2    145 Poshusta, Robert                 Seattle U.                  
  3    149 Sweeney, Devlin                  Seattle U.                  
  4    284 Highberg, Gregger                Washington                  
  5    139 Martinez, Jude                   Seattle U.                  
Heat 2  Prelims
  2    102 Brookins, Ronald                 Sacramento St.              
  3    241 Spurlock, Oscar                  USC                         
  4     35 Dittmer, Paul                    Idaho                       
  5    281 Ferleman, Andrew                 Washington                  
Heat 3  Prelims
  2    217 Johnson, Rashaun                 Unattached                  
  3     44 Shaw, Maurice                    Idaho                       
  4    298 Vetter, Jake                     Washington                  
 
Event 31  Men High Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    298 Vetter, Jake                     Washington                  
  2    149 Sweeney, Devlin                  Seattle U.                  
  3    137 Jaros, Ty                        Seattle U.                  
  4    295 Taiwo, Jeremy                    Washington                  
  5    308 Deese, Ryan                      Washington St.              
  6    315 Swartz, Shawn                    Washington St.              
  7    242 Wijesekara, Manjula Kumara       USC                         
  8    218 Lindsey, Grant                   Unattached                  
 
Event 29  Men Pole Vault
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  2    236 Vu, Ryan                         Unattached-UW               
  3    234 Ouderkirk, Austin                Unattached-UW               
  4    235 Roth, Scott                      Unattached-UW               
  5     38 Klas, Jeremy                     Idaho                       
  6     40 Pope, Lucas                      Idaho                       
  7     33 Carpenter, Mike                  Idaho                       
  8    103 Williamson, Jim                  Sacramento St.              
  9     12 Shuler, Ryan                     California                  
 10    178 DiCesare, Casey                  UCLA                        
 11    181 Talley, Bobby                    UCLA                        
 12    239 Estrada, Brandon                 USC                         
 13     46 Pierson, Sam                     Idaho State                 
 14    289 O'Connor, Jared                  Washington                  
 15     77 Witter-Tilton, Colin             Oregon                      
 16    177 DeLeo, Dustin                    UCLA                        
 17    240 Scott, Derek                     USC                         
 18    183 Woepse, Greg                     UCLA                        
 
Event 23  Men Long Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    232 Johnson, Clayton                 Unattached-UW               
  2    233 Kmett, Thomas                    Unattached-UW               
  3    231 Coleman, Justin                  Unattached-UW               
  4    285 Jackson, Kenjamin                Washington                  
  5    292 Rucker, Sam                      Washington                  
  6    291 Rasp, Kiel                       Washington                  
  7    144 Odoemene, Udoka                  Seattle U.                  
  8    219 Locher, Jonny                    Unattached                  
Flight 2  Finals
  1    288 McCune, Josh                     Washington                  
  2    281 Ferleman, Andrew                 Washington                  
  3    299 Woods, Warren                    Washington                  
  4    307 Crain, Christian                 Washington St.              
  5     24 Smith, Zach                      Flying Aj's                 
  6     75 Warren, Vernell                  Oregon                      
  7    102 Brookins, Ronald                 Sacramento St.              
  8      4 Rivera-Morales, Luis             Arizona                     
 
Event 33  Men Triple Jump
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    232 Johnson, Clayton                 Unattached-UW               
  2    231 Coleman, Justin                  Unattached-UW               
  3    233 Kmett, Thomas                    Unattached-UW               
  4    137 Jaros, Ty                        Seattle U.                  
  5    144 Odoemene, Udoka                  Seattle U.                  
  6    288 McCune, Josh                     Washington                  
  7     24 Smith, Zach                      Flying Aj's                 
  8    316 Zapata, Moreno                   Washington St.              
  9      4 Rivera-Morales, Luis             Arizona                     
 
Event 25  Men Shot Put
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1    180 Robinson, Nick                   UCLA                        
  2    321 Nahl, Michael                    Whitworth                   
  3      3 Morris, Korion                   Arizona                     
  4     42 Rogan, James                     Idaho                       
  5    182 Taylor, Bo                       UCLA                        
  6    320 Kintner, Jeff                    Whitworth                   
 
Event 27  Men Weight Throw
===============================================================================
           Name                        Year School                                
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1     43 Ruud, Evan                       Idaho                       
  2     42 Rogan, James                     Idaho                       
  3    311 MacArthur, Phil                  Washington St.              

Advertisement
Buy Tickets