MEMBER SIGN IN
Don't have an account? Click Here
2nd Annual Ken Shannon Invitational Meet Entries
Release: 05/06/2004
Send Mail Print RSS
Related Links

May 6, 2004

Licensed to University of Washington Huskies
                                        Hy-Tek's Meet Manager 5/6/2004 01:57 PM
                      Ken Shannon Invitational - 5/8/2004
                                    Seattle
                                 Meet Program

Event 1 Women Hammer Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 9:00 AM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 184 Lewis, Stephanie Pacific Lutheran 2 103 Blankenship, Lindsey George Fox 3 206 Bocian, Shirley U-Washington 4 196 Wocknick, Megan Pacific Lutheran 5 46 Rosette, Cassie Portland State 6 143 Trygg, Carin Washington 7 22 West, Arlecier Highline CC 8 254 Sprauer, Nicole Clackamas CC 9 60 Deutsch, Tanya Simon Fraser 10 49 Oswald, Audery Portland State 11 59 Padrinao, Jennifer Simon Fraser

Event 2 Men Hammer Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 10:00 AM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 174 Arndt, David U-Clackamas CC 2 26 Lester, Andre Highline CC 3 247 Utz, Marshall Clackamas CC 4 97 Malcolm, David George Fox 5 17 Jones, Kyle Highline CC 6 195 Holden, Andy Pacific Lutheran 7 190 Holloway, Andrew Pacific Lutheran 8 115 Gottfried, Greg George Fox 9 200 Johnson, Michael Pacific Lutheran 10 285 Rolfe, Nate Unattached 11 269 Matlock, Nate Willamette 12 193 Haakinson, Dan Pacific Lutheran 13 137 Bingisser, Martin Washington

Event 3 Women Pole Vault =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:30 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 104 Black, Victoria George Fox 2 191 Bonino, Laura Pacific Lutheran 3 183 Fisher, Laura Pacific Lutheran 4 225 Huddleston, Julie Linfield College 5 211 Swango, Mariah U-Washington 6 127 Groesbeck, Amy Washington 7 53 Heaton, Katie Puget Sound 8 155 Wildhaber, Ashley Washington 9 160 Dockendorf, Carly Washington 10 147 Marshalek, Stevie Washington 11 5 Roberts, Emily Willamette Strid 12 145 Soma, Kate Washington

Event 4 Men Pole Vault =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:30 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 110 Haehlen, Andy George Fox 2 242 Verducci, Nick Clackamas CC 3 264 May, Tyler Willamette 4 205 Bailey, Cory Unattached 5 172 Brewer, Tyrone U-Clackamas CC 6 241 Powell, Stewart Clackamas CC 7 216 Tiogangco, Dayson Linfield College 8 266 James, Matthias Willamette 9 54 Gause, Greg Puget Sound 10 275 McNeil, Brett Willamette 11 175 Jones, Sean U-Clackamas CC 12 131 Perrins, Seth Washington 13 204 Miller, Andy Valley Royals 14 128 Roberts, Sam Washington 15 119 Lee, McKane Washington 16 4 Phillips, Matt Willamette Strid

Event 5 Women Long Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 11:00 AM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 28 Moulton, Salala Highline CC 2 213 Larson, Lindsay Linfield College 3 155 Wildhaber, Ashley Washington 4 44 Plypick, Taryn Highline CC 5 10 Waterhouse, Katelyn E. Washington 6 274 Patterson, Lindsey Willamette

Event 6 Men Long Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:30 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 39 Eaton, Lucas Highline CC 2 188 Jensen, Erik Pacific Lutheran 3 238 Jenkins, Mike Clackamas CC 4 150 Chung, Vihn Washington 5 173 Holland, Kreig U-Clackamas CC 6 226 Hazenburg, Brandon Linfield College 7 19 Mciver, Brynnen Highline CC 8 36 Kien, Mason Highline CC 9 277 Welsch, Jonas Willamette

Event 7 Women Javelin Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 11:00 AM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 104 Black, Victoria George Fox 2 218 Mascorro, Lydia Linfield College 3 194 Steinruck, Alicia Pacific Lutheran 4 254 Sprauer, Nicole Clackamas CC 5 45 Parsons, Tia U-Unattaches

Event 8 Men Javelin Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:00 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 287 Skiba, Jeff Unattached 2 242 Verducci, Nick Clackamas CC 3 117 Argo, Gunner U-Portland State 4 29 Cail, Rob Highline CC 5 73 Nowak, Bryan Portland 6 251 Richards, Ryan Clackamas CC 7 231 Sparks, Thomas Clackamas CC 8 215 Mills, Mike Linfield College 9 146 Romero, Juan Washington 10 241 Powell, Stewart Clackamas CC 11 111 Gassaway, Matt George Fox 12 253 Kauffman, Casey Clackamas CC

Event 9 Women Shot Put =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:30 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 254 Sprauer, Nicole Clackamas CC 2 250 Lofting, Ashlyn Clackamas CC 3 22 West, Arlecier Highline CC 4 214 Claypool, Joni Linfield College 5 222 Bielenberg, Danielle Linfield College 6 139 Beeman, Mary Washington 7 138 Davis, Cherron Washington

Event 10 Men Shot Put =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:00 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 26 Lester, Andre Highline CC 2 97 Malcolm, David George Fox 3 189 Renne, Mark Pacific Lutheran 4 200 Johnson, Michael Pacific Lutheran 5 179 Kakaley, Quinton Pacific Lutheran 6 40 Moody, Ricky Highline CC 7 17 Jones, Kyle Highline CC Flight 2 Finals 1 117 Argo, Gunner U-Portland State 2 247 Utz, Marshall Clackamas CC 3 47 Schmidt, Jayson Portland State 4 195 Holden, Andy Pacific Lutheran 5 171 Wilson, Evan Washington 6 61 Wallis, Jeffrey Van. Is. Strengh 7 116 Straka, Shaun U-Portland State

Event 11 Women High Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:00 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 256 Fuller, Chelsey Clackamas CC 2 213 Larson, Lindsay Linfield College 3 44 Plypick, Taryn Highline CC 4 113 Forbes, Michelle George Fox 5 166 Brown, Sidney Washington 6 48 Gunderson, Lisa Portland State

Event 12 Men High Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:30 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 32 Woutilla, Matt Highline CC 2 36 Kien, Mason Highline CC 3 35 Jones, Alvin Highline CC 4 19 Mciver, Brynnen Highline CC 5 157 Eickhoff, Warren Washington 6 226 Hazenburg, Brandon Linfield College 7 287 Skiba, Jeff Unattached

Event 13 Women Triple Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:00 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 28 Moulton, Salala Highline CC 2 10 Waterhouse, Katelyn E. Washington 3 51 Robinson, Jena Puget Sound

Event 14 Men Triple Jump =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:15 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 105 Beatty, Doug George Fox 2 39 Eaton, Lucas Highline CC 3 150 Chung, Vihn Washington 4 52 Kramer, Brian Puget Sound 5 96 Vela, Milo George Fox 6 101 Puckett, Adam George Fox 7 40 Moody, Ricky Highline CC

Event 15 Women Discus Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:00 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 22 West, Arlecier Highline CC 2 250 Lofting, Ashlyn Clackamas CC 3 243 Lofting, Rachel Clackamas CC 4 186 Locke, Julie Pacific Lutheran 5 62 Etter, Mary Team XO

Event 16 Men Discus Throw =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:15 PM Name Year School =============================================================================== Flight 1 Finals 1 171 Wilson, Evan Washington 2 26 Lester, Andre Highline CC 3 40 Moody, Ricky Highline CC 4 174 Arndt, David U-Clackamas CC 5 247 Utz, Marshall Clackamas CC 6 264 May, Tyler Willamette 7 190 Holloway, Andrew Pacific Lutheran Flight 2 Finals 1 17 Jones, Kyle Highline CC 2 200 Johnson, Michael Pacific Lutheran 3 117 Argo, Gunner U-Portland State 4 285 Rolfe, Nate Unattached 5 269 Matlock, Nate Willamette 6 141 Conwell, Will Washington 7 289 Schwinn, Mat Iron Wood

Event 17 Women 3000 Meter Steeplechase =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:30 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 281 MacDonald, Kelly Asics 2 91 Steen, Karen Club Northwest 3 63 Crowley, Tara Team XO 4 279 Ashlock, Susan Seattle Running 5 130 Schwager, Karen Washington 6 153 McCallum, Kelsey Washington 7 227 Witt, Meryl Linfield College 8 88 Niemcziek, Whitney Portland 9 272 Wright, Bobbi Willamette 10 102 Harris, Whittney George Fox

Event 18 Men 3000 Meter Steeplechase =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 12:45 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 282 Hill, Michael Club Northwest 2 69 Harriman, Matt Portland 3 94 Gibson, Jonathan Unattached 4 67 Gray, Joe Portland 5 148 Robinson, Andrew Washington 6 176 Workman, Brandon Bruin TC 7 79 Jacobson, Chris Portland 8 125 Fayant, Chris Washington 9 98 Owen, Michael George Fox 10 77 Carter, Brett Portland 11 80 Ault, Steven Portland 12 181 Thompson, Payton Pacific Lutheran 13 30 Frazier, Josh Highline CC 14 38 Khalif, Hassan Highline CC

Event 19 Women 4x100 Meter Relay =============================================================================== School =============================================================================== -- No entries for this event

Event 20 Men 4x100 Meter Relay =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:00 PM School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 3 Highline Community College 'A' 1) 41 Foyston, Jacob 2) 21 Harcourt, Alex 3) 31 Jenkins, Melvin 4) 23 Sirmans, Jerome 4 University of Washington 'A' 1) 118 James, Marc 2) 142 Davidson, Patrick 3) 140 McCary, Phillip 4) 151 Williams, Sean 5 George Fox University 'A' 1) 114 Harris, Seth 2) 109 Salisbury, Ben 3) 112 Maves, Drew 4) 106 Bates, Brad 6 Clackamas Community College 'A' 1) 248 Cain, Josh 2) 245 Johnson, Reggie 3) 253 Kauffman, Casey 4) 235 Isfeld, Aric

Event 21 Women 1500 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:05 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 165 Egerdahl, Lindsey Washington 2 92 Leonard, Sarah Club Northwest 3 159 Foushee, Marie Washington 4 87 Metcalfe, Kelsey Portland 5 263 Andrews, Alicia Willamette 6 271 Holbert, Kari Willamette 7 162 Touran, Kathryn Washington 8 70 Vincent, Ashlee Portland 9 6 Evans, Holly E. Washington 10 135 Yoshinaga, Sayaka Washington 11 208 Daiger, Jessica U-Washington 12 12 Marshall, Sitges Highline CC 13 42 Kamm, Amanda Highline CC 14 3 Longmire, Danyel NW College 15 83 Rohde, Kristen Portland 16 93 Mullen, Lindy Unattached 17 88 Niemcziek, Whitney Portland

Event 22 Men 1500 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:15 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 134 Russell, John Washington 2 265 Symmonds, Nick Willamette 3 57 Young, Tony Club Northwest 4 66 Robinson, Brendan Portland 5 55 McLean, Dan Puget Sound 6 120 Fader, Andy Washington 7 209 Fayant, Jesse U-Washington 8 270 Stout, Jacob Willamette 9 268 Overby, Scott Willamette 10 267 Hollingshead, Aaron Willamette 11 84 McKenzie, Chuck Portland 12 16 Hemlock, Clay Highline CC 13 290 Englehart, Kevin Unattached 14 207 Easton, Curtis U-Washington 15 85 Schuetze, Nick Portland Section 2 Timed Finals 1 236 Nevarez, Eli Clackamas CC 2 71 Sheeks, Matt Portland 3 74 Olinger, Chris Portland 4 168 Gibson, Doug Washington 5 78 Knackstedt, Scott Portland 6 170 Peters, Kevin Washington 7 68 Singsaas, Josh Portland 8 180 Brown, Ben Pacific Lutheran 9 24 Roach, James Highline CC 10 13 Hunt, Skyler Highline CC 11 20 Bartholomew, Robert Highline CC 12 37 Farrell, Kris Highline CC 13 58 Burdo, Bryan Club Northwest

Event 23 Women 100 Meter Hurdles =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:30 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 3 273 Reece, Jazzmin Willamette 4 161 Steward, Brynne Washington 5 126 Higgins, Mallory Washington 6 81 Campbell, Tiffany Portland

Event 24 Men 110 Meter Hurdles =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:40 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 32 Woutilla, Matt Highline CC 2 95 Foyston, Jershon U-Highline CC 3 41 Foyston, Jacob Highline CC 4 118 James, Marc Washington 5 264 May, Tyler Willamette 6 229 Sexton, Troy Clackamas CC 7 188 Jensen, Erik Pacific Lutheran

Event 25 Women 400 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:50 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 2 185 Bertholf, Kim Pacific Lutheran 3 223 Newell, Kelsey Linfield College 4 1 Swan, Jody Lewis & Clark Co 5 262 Hanson, Mariah Willamette 6 14 Garasmichuk, Zori Highline CC

Event 26 Men 400 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 1:55 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 199 Peterson, Scott Pacific Lutheran 2 140 McCary, Phillip Washington 3 169 Adams, Cristian Washington 4 31 Jenkins, Melvin Highline CC 5 21 Harcourt, Alex Highline CC 6 132 Williams, Nik Washington 7 23 Sirmans, Jerome Highline CC Section 2 Timed Finals 3 251 Richards, Ryan Clackamas CC 4 167 Ellingson, Stig Washington 5 286 Barthurst, Sam Unattached 6 229 Sexton, Troy Clackamas CC

Event 27 Women 100 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:00 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 2 126 Higgins, Mallory Washington 3 34 White, Monaka Highline CC 4 152 Craddock, Cheri Washington 5 145 Soma, Kate Washington 6 288 Vickers, Tonika Unattached 7 82 Pierre, Patrice Portland Section 2 Timed Finals 2 246 Odom, Megan Clackamas CC 3 274 Patterson, Lindsey Willamette 4 155 Wildhaber, Ashley Washington 5 192 Larsen, Carrie Pacific Lutheran 6 256 Fuller, Chelsey Clackamas CC

Event 28 Men 100 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:05 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 43 Glover, Travis Highline CC 2 283 Brown, Rex Unattached 3 109 Salisbury, Ben George Fox 4 280 Hooker, JaWarren Asics 5 142 Davidson, Patrick Washington 6 235 Isfeld, Aric Clackamas CC 7 40 Moody, Ricky Highline CC 8 248 Cain, Josh Clackamas CC Section 2 Timed Finals 2 173 Holland, Kreig U-Clackamas CC 3 245 Johnson, Reggie Clackamas CC 4 238 Jenkins, Mike Clackamas CC 5 2 Miller, Kenton U-Unattached 6 36 Kien, Mason Highline CC 7 239 Newcome, Charles Clackamas CC

Event 29 Women 800 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:10 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 259 Killam, Carly Willamette 2 9 Prunty, Caitlin E. Washington 3 75 Crotty, Erin Portland 4 158 Wishaar, Angela Washington 5 92 Leonard, Sarah Club Northwest 6 257 Stauffer, Kelly Greater Boise RC 7 278 Vandehey, Stephanie Willamette 8 123 Banini, Gaelle Washington Section 2 Timed Finals 1 25 Boysen, Brittney Highline CC 2 228 Megale, Elise Clackamas CC 3 42 Kamm, Amanda Highline CC 4 93 Mullen, Lindy Unattached 5 217 Moore, Leah Linfield College 6 221 Murphy, Joanna Linfield College 7 232 Poggi, Jessica Clackamas CC

Event 30 Men 800 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:20 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 163 Garner, Eric Washington 2 133 Jackson, Bruce Washington 3 122 Arnold, Todd Washington 4 276 Gimenez, Tyler Willamette 5 7 Kellogg, Casey E. Washington 6 167 Ellingson, Stig Washington 7 258 Thomas, Everett Willamette 8 154 Freeman, Tim Washington 9 76 Appel, Nate Portland Section 2 Timed Finals 1 202 Samudio, Justin UO Running Club 2 236 Nevarez, Eli Clackamas CC 3 210 Brown, Ryan U-Washington 4 18 Dickson, Mike Highline CC 5 219 Taylor, Casey Linfield College 6 8 Hewitt, Joe E. Washington 7 11 Pyfer, Brian Highline CC 8 234 Vredenburg, Josh Clackamas CC 9 107 Cobb, Bryan George Fox 10 58 Burdo, Bryan Club Northwest

Event 31 Women 400 Meter Hurdles =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:35 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 2 224 Bernard, Riley Linfield College 3 192 Larsen, Carrie Pacific Lutheran 4 121 Jensen, Cambrielle Washington 5 161 Steward, Brynne Washington 6 182 Branam, Easton Pacific Lutheran 7 14 Garasmichuk, Zori Highline CC

Event 32 Men 400 Meter Hurdles =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:45 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 2 220 Fipps, Jesse Linfield College 3 124 Bailey, Brandon Washington 4 151 Williams, Sean Washington 5 41 Foyston, Jacob Highline CC 6 198 Payne, Jon Pacific Lutheran 7 95 Foyston, Jershon U-Highline CC Section 2 Timed Finals 2 255 Schmidt, Tyler Clackamas CC 3 43 Glover, Travis Highline CC 4 100 Eichenberger, Ben George Fox 5 32 Woutilla, Matt Highline CC

Event 33 Women 200 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 2:55 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 25 Boysen, Brittney Highline CC 2 246 Odom, Megan Clackamas CC 3 82 Pierre, Patrice Portland 4 152 Craddock, Cheri Washington 5 288 Vickers, Tonika Unattached 6 34 White, Monaka Highline CC 7 256 Fuller, Chelsey Clackamas CC

Event 34 Men 200 Meter Dash =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:00 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 2 21 Harcourt, Alex Highline CC 3 109 Salisbury, Ben George Fox 4 280 Hooker, JaWarren Asics 5 142 Davidson, Patrick Washington 6 31 Jenkins, Melvin Highline CC 7 283 Brown, Rex Unattached 8 2 Miller, Kenton U-Unattached Section 2 Timed Finals 2 239 Newcome, Charles Clackamas CC 3 23 Sirmans, Jerome Highline CC 4 245 Johnson, Reggie Clackamas CC 5 19 Mciver, Brynnen Highline CC 6 197 Albrecht, Andrew Pacific Lutheran 7 248 Cain, Josh Clackamas CC

Event 35 Women 5000 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:05 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 260 Muren, Natalie Willamette 2 144 Wise, Molly Washington 3 149 Kaneko, Noelani Washington 4 65 Rice, Kathy Portland 5 72 Siebol, Breanne Portland 6 64 Sabin, Elise Portland 7 187 Jamieson, Ashley Pacific Lutheran 8 136 Shiraiwa, Leila Washington 9 102 Harris, Whittney George Fox 10 252 Bartell, Leslie Clackamas CC 11 249 Passi, Tiffany Clackamas CC 12 86 Woodruff, Piper Portland 13 90 Woodruff, Ariel Portland 14 240 Bartell, Lyndsey Clackamas CC 15 15 Jablonsky, Jami Highline CC 16 237 Curry, Juanita Clackamas CC 17 233 Cox, Samatha Clackamas CC

Event 36 Men 5000 Meter Run =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:30 PM Name Year School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 1 16 Hemlock, Clay Highline CC 2 156 Topping, Matt Washington 3 212 Shimer, Adam U-Washington 4 164 Franck, Matt Washington 5 244 Butkey, John Clackamas CC 6 261 Brown, Brendan Willamette 7 56 Baca, Angelo Unattached 8 178 Anderson, Ryan Gonzaga 9 50 Prince, Frank Puget Sound 10 27 Bailey, Dylan Highline CC 11 230 Gonzalez, Hipolito Clackamas CC 12 180 Brown, Ben Pacific Lutheran 13 284 Bigam, Jeff Unattached 14 33 Larpentuer, David Highline CC 15 177 Mendoza, Eric Gonzaga 16 24 Roach, James Highline CC 17 203 Sully, Kevin UO Running Club 18 201 Wright, Brent UO Running Club

Event 37 Women 4x400 Meter Relay =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:50 PM School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 3 Highline Community College 'A' 1) 25 Boysen, Brittney 2) 14 Garasmichuk, Zori 3) 42 Kamm, Amanda 4) 12 Marshall, Sitges 4 University of Portland 'A' 1) 82 Pierre, Patrice 2) 75 Crotty, Erin 3) 87 Metcalfe, Kelsey 4) 89 Elliott, Julie 5 Linfield College 'A' 1) 223 Newell, Kelsey 2) 217 Moore, Leah 3) 224 Bernard, Riley 4) 221 Murphy, Joanna

Event 38 Men 4x400 Meter Relay =============================================================================== Saturday 5/8/2004 - 3:55 PM School =============================================================================== Section 1 Timed Finals 3 Highline Community College 'B' 1) 41 Foyston, Jacob 2) 43 Glover, Travis 3) 11 Pyfer, Brian 4) 4 Highline Community College 'A' 1) 18 Dickson, Mike 2) 21 Harcourt, Alex 3) 31 Jenkins, Melvin 4) 23 Sirmans, Jerome 5 George Fox University 'A' 1) 106 Bates, Brad 2) 114 Harris, Seth 3) 109 Salisbury, Ben 4) 108 Sprunger, Ryan 6 Clackamas Community College 'A' 1) 239 Newcome, Charles 2) 234 Vredenburg, Josh 3) 251 Richards, Ryan 4) 245 Johnson, Reggie

Washington Track & Field
RUN WITH US
advertisement
Spring Preview 14
Advertisement
Pac-12 Networks